Kullanım Şartları


http://www.bekagrup.com (bundan sonra kısaca "Beka Grup" olarak anılacaktır) Internet portalımızı kullandığınız için çok memnunuz. Aşağıdaki yazıları baştan sona okumak için lütfen biraz zaman ayırın.

Genel: Beka Grup Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımı bu Kullanım Şartlarına bağlıdır. Beka Grup, herhangi bir anda ve bildirimde bulunmaksızın bu şartların değiştirilmesi, düzeltilmesi veya yerini başkalarının alması hakkını saklı tutar. Web sitesine erişmek veya onu kullanmak için siteye kayıt olarak veya kayıt olmadan girerek, Web sitesinin kullanımına temel olan şu anki Kullanım Şartları'nı kabul etmiş oluyorsunuz. Beka Grup Web Sitesinin kısmen veya tümüyle kullanımının riski size aittir.

Beka Grup Web Sitesine Erişebilirlik: Kullanıcı, Beka Grup'in Web Sitesini sürekli olarak hazır bulundurma sorumluluğunu taşımadığını bilir. Beka Grup ayrıca, herhangi bir zamanda ve bildirmeksizin Web Sitesi operasyonunu kısmen veya tamamen durdurma veya ona erişimi sınırlama hakkını da saklı tutar.

Beka Grup Web Sitesinin, İçeriğinin ve sağlanan Bilgilerin kullanımı: Beka Grup tarafından kullanıcılara sağlanan bütün bilgiler herkese açıktır (aksi belirtilmedikçe) ve ücretsizdir. Her kullanıcı sağlanan bilgileri kendi kişisel ihtiyaçları için kullanabilir ve saklayabilir. Bilginin başka şekillerde kullanımı, özellikle de kopyalanması, değiştirilmesi veya herhangi bir tipteki yayın veya reklamla entegre edilmesi, ancak Beka Grup'in önceden izin vermesine bağlıdır.

Üçüncü Parti Linkleri/İçerikleri ve Bilgileri: Beka Grup Web Sitesi, üçüncü parti web sayfalarına linkler ve referanslar içerebilir. Beka Grup, böyle web sayfalarındaki içerik veya bilgiler üzerinde bir kontrole sahip olmadığından, böyle web sayfalarının içeriğinin sorumluluğunu taşımaz veya böyle web siteleri ve içeriklerine ilişkin uyarılarda bulunmaz. Beka Grup, Beka Grup Web sitesinde, satış iş ortaklarından herhangi biri tarafından sağlanan bilgiler de dahil olmak üzere, üçüncü parti bilgi olarak sunulan bilgilerin kalitesinden, doğruluğundan ve tamlığından da sorumlu değildir.

Bilgisayar Virüsleri Hakkında Önemli Duyuru: Her ne kadar Beka Grup, Beka Grup Web Sitesini virüslerden korumak için her çabayı gösterse de, virüssüzlük konusunda herhangi bir garanti veremez. Kullanıcı kendini korumak için özel güvenlik önlemleri almak için gerekli adımları atmalı ve herhangi bir bilgi, yazılım veya doküman indirmeden önce bir virüs tarayıcı kullanmalıdır. Şifre Kullanımı ve Sorumluluğu Kuralları: Web Sitesinin kullanımı için alınması gereken böyle şifrelerin kullanımına gelince, kullanıcı, herhangi bir şifrenin güvenli olarak kullanılması ve kötüye kullanımının engellenmesinden kendisi sorumludur. Kullanıcı, bu şifrenin izinsiz bir üçüncü parti kişi tarafından erişilebildiğini veya kötü amaçla kullanılabileceğini farkettiği durumlarda, hemen Beka Grup'i bundan haberdar etmelidir. Beka Grup'de o zaman şifrenin kullanımını engellemek için gerekli önlemleri alır. Yukarıda bahsedilmiş olsa da yinede belirtelim, Beka Grup, şifrenin herhangi bir kötü amaçlı kullanımının bir Beka Grup çalışanı veya birlikte çalıştığı üçüncü parti birinin ihmali veya kasıtlı davranışları yoluyla zarara yol açılmaksızın, herhangi bir anlaşma, haksız kullanım veya Kişisel Şifrelerin kötü kullanımından doğan zararlar için uygulanabileceği düşülen herhangi bir yasal teori açısından sorumlu değildir. Beka Grup'in haklarının saklı olmasına ek olarak, herhangi bir anda özel nedenler göstermeksizin, Kullanıcı Verilerini bloke ederek, Kullanıcının şifre ile korunan alana erişimini iptal edebilir veya sınırlayabilir.